SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

ENERGIE, KTERÁ NIKDY NEZDRAŽÍ, JE NA DOSAH….

Také se vás týká zdražení energií, ať už plynu, nebo elektřiny? Strach, co bude dál, z čeho zaplatíte neočekávané náklady je nyní vaší každodenní myšlenkou?

A pokud se vám tyto trable vyhnuly, minimálně vás celý ten kolotoč vytáčí, jelikož důvěryhodnost regulačního úřadu je pryč a docela to vypadá, že selhal na celé čáře?

To všechno je velmi vážná věc a vy, kteří nyní zápasíte s nejistotou, nečekejte, že se kdokoliv o vás postará, stát, úřady, berňák. Na nic nečekejte a okamžitě přestupte k silnému a prověřenému dodavateli, nebo dodavatelům, energií.

Ale abychom se alespoň trochu naladili na pozitivní vlnu, abychom se alespoň trochu nadechli, zkusme se na vteřinku zastavit a zapátrat, jestli nemáme v dosažitelné blízkosti zdroj energie, která nic nestojí, je nekonečná a každý ji potřebujeme.

Energie tvého, mého, vašeho srdce, energie přátelství, lásky, pomoci, je tady a TEĎ.

Lidé se během svého běhání po planetě Zemi už v minulých desetiletích a staletích museli vypořádat s ledčíms. Kruté války, hlad, nespravedlivé politické procesy, úmrtí svých nejbližších.

Všechno překonali, zvládli, ze všeho se opět postavili na vlastní nohy. Silou lásky, pomoci svých kamarádů, přátel, rodin. Silou svých srdcí.

I my zvládneme tuto nepříjemnou a vážnou starost. Nemlčte o svých starostech, poraďte se s kýmkoliv ve vašem okolí. Že nikoho nemáte? Běžte třeba do cukrárny, k lékaři, na poštu.

Energie lidského srdce je nekonečná, je zadarmo, je nejdůležitější na světě.

Krásný dušičkový čas a rychlé vyřešení všech vašich starostí vám všem z celého srdce přeje vaše   HANGELY ANN.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..