SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

S ČERTY NEJSOU ŽERTY ANI O VÁNOCÍCH

                                 S ČERTY NEJSOU ŽERTY ANI O VÁNOCÍCH

 

  Pekelný Blesk leží na stole v kanceláři u Lucifera. Celý naštvaný z pondělní porady, kdy zjistil, že čerti neudělali vůbec nic z toho, co jim přikázal minulý týden, se Lucifer doplazil vztekle ke svému psacímu stolu.

  Otevírá čerstvé noviny a tlachy, kde se vždycky dozví ty nejnovější drby o lidské, proradné čeládce.

  Teď nemá v poslední době moc dobrou náladu, lidi zas až tak moc nehřeší, jenom pořád dokola ty samé hlouposti, jako že si navzájem kradou auta, pořád dokola si lžou a podvádějí se, daleko více než malé děti. Jejich první myšlenky od rána do večera patří jenom penězům, které Luciferovi hoří v kotlích jako bezcenný brak. Peníze ho nezajímají, lidské srdce je daleko větší hodnota.

  Ale je to už tak stará nuda, každé století se to opakuje pořád dokola a Lucifer nemá moc dobrou náladu.

  Najednou se začíná usmívat, roztahuje svoji širokou hubu do chechtání, a nakonec se řehní jako kobyla na louce.

 „Co se děje?“ Čerti a celá ta pekelná čeládka se zvědavě třese u dveří. Lucifer je zmerčí a zve je dál do své kanceláře.

  „Tak, milánkové, přeci jenom se blýská na lepší časy, teď jsem dočetl člověčí noviny, Blesk, a zjistil jsem tam samé nádherné zprávy.“ Radostně se chechtá pořád dál.

 „Tady čtu“, pokračuje……. Vánoce jsou otrava …….. Vánoce jsou trapný svátky …….. Vánoce jsou komerční blbost………. Vánoce mě nezajímají……… Na Vánoce kašlu………

 „Cha, cha,“ kváká Lucifer,“ takže celej Ježíšek je lidem ukradenej a v nebi se asi moc oslavovat nebude…… a to je dobřéééééééé, huj, hajajááááá“.

 „Jééééé, ale co je tohle?“ Vyhrkne ze sebe Lucifer celý nasupený. „ Nějaká šílenkyně, ženská HANGELY ANN píše krásný e- knihy o Vánocích a lidem se to líbííííí“?

 „A dokonce teď napsala novou e-knihu „ S ČERTY NEJSOU ŽERTY ANI O VÁNOCÍCH“ a ještě ke všemu tomu má další e- knihu a knihu „ VÁNOČNÍ ČAROVÁNÍ, ANEB ANDĚLÉ MAJÍ SRAZ V BETLÉMĚ“, a lidi to kupujou? A strašně se jim to líbíííí a chechtají se u toho a mají Vánoce znova rádi? To je ale otravááááá,“ odplivne si Lucifer a zklamaně se odplíží ke kotlům. Tak zase nic, zase se mu nepodařilo, otrávit lidem VÁNOCE.

  A vy si nezapomeňte všechny ty e- knihy a knihy koupit, stojí to pár kaček a nasmějete se víc, než v pekle u Lucifera.

 KRÁSNÉ DNY VÁM VŠEM Z CELÉHO SRDCE PŘEJE HANGELY ANN   

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..