SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

JARO V ROCE, KTERÝ JE ZAKONČEN OSMIČKOU, DOKÁŽE SPLNIT KAŽDÉ VAŠE SNY A PLÁNY, STAČÍ UDĚLAT PRVNÍ KROK …. 

JARO V ROCE, KTERÝ JE ZAKONČEN OSMIČKOU, DOKÁŽE SPLNIT KAŽDÉ VAŠE SNY A PLÁNY, STAČÍ UDĚLAT PRVNÍ KROK …. 

Nikdo snad nepochybuje o tom, že nástup jara bývá pro většinu lidí spojen s různými magickými rituály, očistnými kůrami a slavnostmi, náboženského či ryze pohanského charakteru. Jakkoli milujeme zimní období a jakkoli se snažíme různými fintami předstírat, že jaro s námi a s naším organismem pranic zvláštního nedělá, opak bývá pravdou.

Ke konci února, a zvláště potom během měsíce března už vzdycháme téměř všichni a natahujeme své dlaně do prostoru, co kdybychom náhle ucítili teplejší vzduch od jihu, od kterého tak nějak očekáváme, že za nás odmaká devadesát devět procent jarní práce. Dychtivě očekáváme radostné pocity, veselou náladu, hlavu plnou nápadů, zapomenutí všeho nepříjemného a všeho, co nás v posledních měsících a možná i letech tak štvalo a brzdilo v rozletu.

A potom jednoho dne jdeme po ulici, zafoukne svěží vítr, my se nadechneme a jo, „ JE TO TADY“. Pocit, který se nedá popsat, ale který nás lehce podrazácky práskne všechny. Jak? Velmi dětinsky a jednoduše.

Dobíháme autobus a řidič najednou přibrzdí, a počká na nás. Prodavačka v Lidlu u kasy nemarkuje rychlostí světla, ale v klidu vyčká, až si nandáme své tři mrkve a pytel jarní zeminy do tašek. Úplně cizí člověk vás na chodníku upozorní na to, že vám vypadla peněženka a doklady a podá vám ji. V kavárně vám vesele přidají malinové kolečko domácí výroby úplně zdarma ke kávičce a popřejí hezký den. Puberťák v otrhaných džínsech nabídne starému pánovi, že ho převede přes neoznačený přechod.

Znáte to? Ale jistě, všichni jsme v tomto jarním, prazvláštním období totiž vedeni nějakou prastarou a magickou silou k tomu, abychom se otevírali, abychom se usmívali, abychom dávali a radostně očekávali. A což teprve roky, které jsou zakončeny číslem osm v letopočtu. Síla změny, síla radosti a síla plnění každého našeho plánu je osmičkově propojena a umocněna úplně stejnou silou, jakou do svých přání a představ vkládáme. Tak jen směle do toho, není důvod ztrácet čas, jedině pokud byste se chtěli zrovna na někoho usmát. Jen tak, z radosti, jen tak z přemíry životní energie.  To se smí, to posiluje a pomáhá, to je dovoleno.

Krásné a radostné dny vám všem ze srdce přeje HANGELY ANN

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..