SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

VYLÉČENÍ VŠECH NEMOCÍ

ZTRACENÝ ZÁZRAČNÝ NÁVOD NA VYLÉČENÍ VŠECH NEMOCÍ NEČEKANĚ NALEZEN………   

 Kam se člověk podívá, s kýmkoliv se dáte do hovoru, ať se snažíte sebevíce, dám ruku do ohně za to, že po pár minutách skončíte u seznamu svých chorob. Buď už vás něco příšerného morduje a sužuje, nebo cítíte v kostech, že za pár dní to začne. Nejdříve se ozvou bolavá záda, krční páteř, kolena taky nebudou zaostávat někde za kopcem. A kdyby se dlouho nic nedělo, vždycky budeme všichni společně bojovat s kily, která se usadila na našich překrásných tělíčkách, ale dáme si jeden páreček a hrůzo, div se, zase je pět kilo navíc.  

 A tak začíná kolečko, které si pěkně pěstujeme a dohlížíme zostra a důkladně, aby nebylo nikdy přerušeno.  Stížnosti, vzdychání, poté co nejodbornější návštěvy lékařů, pojídání tun prášků a léků. Všechno máme pečlivě zaznamenané v kalendářích a žijeme od choroby k chorobě. Co s tím, jak z toho bludiště ven? Existuje vůbec nějaký recept?

  Samozřejmě, nejen, že existuje, ale také zabírá se stoprocentní účinností okamžitě.

Tento víkend jsme s několika přáteli připravili v jedné vesničce pořádnou ochutnávku „ Svatomartinského vína“ pro kohokoliv, kdo půjde okolo. Dva týdny náročných příprav po večerech a ve volných chvílích a ZADARMO. Výsledek? Pořádná kupa nadšených lidí, kteří zažili super ochutnávku, popili vínečko, popovídali se sousedy, zapomněli na všechna svá trápení, těžkosti a choroby. Cimbálovka zněla prostorem a všichni se radovali jako malé děti.

 A co si budeme povídat, nás sice po tomto víkendu záda a nohy bolí pořádně, ale je to takové to boleníčko od radosti, od neobyčejně obyčejného lidského zázraku, který se podařil uskutečnit a přivést na tento svět.

Krásné, už téměř před adventní dny vám všem z celého srdce přeje vaše HAGELY ANN   

PODZIMNÍ ADVENTNÍ VEŘEJNÉ ČTENÍ, HANGELY ANN. KAŽDÁ MOJE KNIHA MÁ SVŮJ PŘÍBĚH

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..