SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

AMERICKÝ VOJÁK JE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MILENEC A TRHÁ REKORDY V PRODEJI 

AMERICKÝ VOJÁK JE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MILENEC A TRHÁ REKORDY V PRODEJI 

EROTICKÉ JISKŘENÍ JE TADY…….

 Tak dámy a pánové, jak to vlastně je, kdo si myslíte, že je ten neúspěšnější milenec v historii lidstva?

  Ale no tak! Děvčata a dámy přestaňte se červenat a vy pánové? Vy se klidně uculujte dále. Erotika je všude okolo nás, jen si vzpomeňte, jak vypadá banán a s jakým potěšením koník – hřebec honí svojí klisničku po louce, dokud jí nedohoní a potom jí tedy doopravdy kytičku za ucho nedává, ale naopak s ní provádí úplně něco jiného, a kdo někdy na živo viděl  koníčkovské páření, tak ten ví, že je to hodně, hodně naturalistický pohled na lásku.

   U lidí je to podobné, jen trochu skryté. My holky totiž víme, že ten nejskvělejší milenec je ten, kdo nás má doopravdy rád. Pánové tuší, že nejskvělejší milenka se umí odvázat v ložnici a nad povalujícími se ponožkami přimhouří obě oči, ale když přijdou statistiky ke slovu, je to trochu jiná káva.

  Copak se dá něco takového změřit, ověřit, vyzkoušet? Ale samozřejmě, že dá. Nejúspěšnější milenec je ten, koho miluje každá a každý. Je to ten, komu rádi dáme svůj i ten nejposlednější kousek času, kdo nás nemusí vůbec o ničem přesvědčovat a jsme ochotni mu otevřít srdce a jakoukoliv pomoc a splnit jakékoliv přání.

 A právě takový veleúspěšný milenec je „ AMERICKÝ VOJÁK“. Dokázal a stále dokazuje neuvěřitelné věci napříč celou naší zemičkou a napříč celou zeměkoulí.

A protože jste určitě zvědaví, tak na nic nečekejte, ať se také dozvíte, kdo je ten nejúspěšnější milenec, který trhá rekordy ve sledovanosti, v zamilovanosti, v erotickém zamilování se. Rychle si zakupte e – knihu „ AMERICKÝ VOJÁK, ÚŽASNÝ FACEBOOKOVÝ MILENEC“ a rozhodně nebudete zklamáni.

KRÁSNÉ ZÁŽITKY S AMERICKÝM MILENCEM VÁM PŘEJE HANGELY ANN

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..