SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

„ AMERICKÝ VOJÁK, ÚŽASNÝ FACEBOOKOVÝ MILENEC“

KRIMINÁLNÍ „ LOVE STORY“ PŘÍBĚH, PLNÝ NEČEKANÝCH ZVRATŮ, KTERÝ HÝBE SOUČASNOU SPOLEČNOSTÍ JE V PODOBĚ  BESTSELERU  

E – KNIHY ZDE A MÁ NÁZEV,

„ AMERICKÝ VOJÁK, ÚŽASNÝ FACEBOOKOVÝ MILENEC“…

 Občas si s chutí a s hrůzou zvednutými vlasy přečteme nějaké „ LOVE STORY“ ze zahraničí. Buď tam někdo někoho podvádí, nebo jsou tam postřílené celé rodiny. Občas i nějaká lahůdka v podobě „ rodinných zapletenců“ a tajemných milenců na nás vyskočí za rohem.

  Vždycky to mívá podobnou pachuť a příchuť, ale přiznejme si rovnou, že to vnímáme tak nějak vzdáleně, div ne, jako televizní limonádu, i když to často bývá více než krutá realita. Ale co si budeme povídat, okradený dědeček na ulici v Indii, který přijde vinou vychytralých lumpů i o poslední misku rýže, nás tak úplně netrápí.

   Je to daleko, dědečka neznáme, a kdoví, co on je vůbec zač, a jestli to čirou náhodou nebyl „ zlý“ dědek, který celý život obíral své svěřence na nájemném a na daních, podváděl své čtyři manželky, až se hory zelenaly a možná, možná si dokonce takovou malou lekcičku, v podobě ukradené večeře zasloužil.

 Ale taková pravá „ KRIMINÁLNÍ LOVE STORY“, která se odehrává přímo před našima očima, přímo v našich českých vodách?

 Jo, panečku, to už je jiná káva. Tady se zajímáme tak nějak více zaplnění účastí, protože tohle, tohle už se nás „ sakra „ týká.

 A někdy se nestačíme divit, co se to vůbec okolo nás děje za hrůzy, vždyť člověk od rána do večera stihne tak akorát vstát, trochu se rozhýbat, něco slupnout, dát si jednu kávu a jedno pivečko a už se pomalu blíží večer.

  A to všechno probíhá pomalu, líně a skoro by se dalo říci, že tak nějak „ i dokola“. Ale není to pravda, a my všichni tušíme a víme, že během našeho denního pomalého posunu leckdo provádí ledasco a lidé stihnout provést takové lumpačiny a lotroviny, že nestačíme ani dýchat úžasem.

 A což teprve, když se dozvíme o něčem, co je strašný podvod a kriminální zločin a přitom to celou dobu tak vůbec nevypadalo a nevypadá. A lítají v tom obrovské peníze, a oklamané ženy a okradení muži, a to vše se děje každý den, je to krutá pravda a realita a jen člověk, který nemá klapky na uších a na očích může těm druhým pomoct.

 Pravdivý a skutečný příběh „ AMERICKÝ MILENEC …….“ od Hangely Ann je toho skutečným důkazem. Po přečtení této e – knihy si budete jistí tím, že zločin umí přicházet zabalený jako růžový balíček, ale o to víc dokáže ublížit, zranit a poškodit svoji vyhlédnutou oběť.

Nečekejte již na nic a přejděte rovnou k e – knize, novince a bestselleru těchto dní.

Krásný, čtenářský zážitek vám všem z celého srdce přeje vaše HANGELY ANN

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..