SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

CORONAVIR JE VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM CESTOVATELEM ROKU

CORONAVIR JE VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM CESTOVATELEM ROKU…….

CORONAVIR JE VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM CESTOVATELEM ROKU…. LEBEDÍ SI V ŘÍMĚ U KOLOSEA, V BENÁTKÁCH SE POHUPUJE NA GONDOLE ….. JAK TOHO VYUŽÍT? ZARUČENĚ SI KUPTE RYCHLE MIZEJÍCÍ E -KNIHY na www.hangelyann.cz/eshop/

Začíná to vypadat, že se minimálně střed Evropy naprosto zbláznil. Co se to děje? Všechny ty samozřejmosti stylu…. „ sedni v Praze do letadla, za dvě hodiny popíjej kafíčko na náměstí svatého Marka v Benátkách“, jsou úplně v háji, a najednou patří do nedostupné říše snů.

Ten krásně barevný, neviditelný hajzlík „ coronavir“ si bezcitně užívá svého chvilkového vítězství. Roztahuje se v Římě u fontány Di Trevi, se svými kamarády se líně povaluje ve Florencii a Miláně před dokonalými renesančními, architektonickými skvosty. A šklebí se s u každé kavárny, kde voňavé kafíčko marně čeká na své lidské přátele.

Necháme ho ať si tu chvilku užije, jakmile vyrazí jarní sluníčko do ulic, vláda zlého viru bude končit. Horší je to s námi, lidmi. Jsme tak provázaní s hektickým životem v systému, kde se od rána do večera stresujeme, že absolutní klid nás může vykolejit ještě více, než kdyby se rozjetý vlak vydal svojí vlastní cestou, mimo kolejiště.

  Pojďme toho využít, naučme se každý den pět slovíček cizího jazyka, zahrajme si deskové hry svého dětství, prohlédněme si fotografie svých drahoušků, kteří již tady nejsou s námi. A začněme konečně používat sociální sítě k tomu nejsprávnějšímu účelu. Komunikujme se svými přáteli, povzbuzujme se a hledejme cesty k překonání strachu a nudy v osvobozujícím humoru.

 Zaručeně si kupme rychle mizející e- knihy z nabídky na www.hangelyann.cz/eshop/

 

  Poprvé v životě začněme číst. Knihy z e shopu www.hangelyann.cz/eshop/    jsou tím pravým, veselým kořením, jak se přestat bát, jak se začít těšit na chvíle, až ta barevná, kulatá potvora „ coronavir“ odtáhne do mrazivých, pustých plání Aljašky a tam navždy zmizí.

A možná, že alespoň malinko porozumíme našim předkům, kteří, když překonali a přežili krutý mor, tak šli a postavili nádherné barokní sloupy uprostřed svých náměstí. Možná, že se sami, až budeme moci, k těm krásným symbolům díků vydáme, sedneme si na jejich první schod a úlevně si povzdychneme, „to je krása, že jsme to přežili, a že jsme tady.“

PŘEKRÁSNÉ DNY BEZ STRACHU, S KNIHAMI OD HANGELY ANN VÁM PŘEJE AUTORKA

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..