SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

Mé nové vydané knihy

"A anděle půjdou každý den vedle tebe"

  Kniha, která vás obejme a už nikdy nepustí. I ta nejzapeklitější situace má řešení a východisko. Poutavě, s nevšední lehkostí přináší autorka veselé příběhy, ve kterých si každý člověk a každý čtenář najde odpovědi na své životní otázky. Kniha je stálým bestselerem, doplněná o nádherné obrázky má kouzlo s trvalou hodnotou a nesmí chybět na žádném nočním stolku. S knihou přichází do vašeho života radost, klid a nadhled.

JEDEN VÝTISK KNIHY STOJÍ 350,00 Kč/kus plus poštovné.

"Kam se poděla sedmá rota milujících mužů"

Konečně první kniha, která veselou cestou přináší zprávu o tom, jak porozumět mužům. Muži, chlapi, synové žijí ve svém, pro ženy nepochopitelném světě.  Kniha je veselým průvodcem a návodem, jak mužům porozumět, jak s nimi komunikovat, jak s nimi prožít krásný život bez karambolů a dokáže vám do vašeho domova přinést příjemnou náladu pohody.

JEDEN VÝTISK KNIHY STOJÍ 280,00 Kč/kus plus poštovné.

"Všechny ženy v Čechách jsou dámy"

  Překrásné povídky a příběhy s věčným tématem. Každý z nás si v srdci nosí vzpomínky na babičky, maminky, tetičky. Při čtení knihy se ocitnete ve svém, vysněném světě, po kterém se vám již dávno stýskalo.  Nádherné obrázky v knize způsobí, že si knihu zamilujete.

JEDEN VÝTISK KNIHY STOJÍ 250,00 Kč/kus plus poštovné.