SPIRIT BOOKS

HANGELY ANN

KNIHY, PŘÍBĚHY, MOTIVAČNÍ BLOGY  

MOJE NAPSANÉ E-BOOKY

CENA KNIHY  105,00 Kč/kus 

"A andělé půjdou každý den vedle tebe"

  Kniha, která vás obejme a už nikdy nepustí. I ta nejzapeklitější situace má řešení a východisko. Poutavě, s nevšední lehkostí přináší autorka veselé příběhy, ve kterých si každý člověk a každý čtenář najde odpovědi na své životní otázky. Kniha je stálým bestselerem, doplněná o nádherné obrázky má kouzlo s trvalou hodnotou a nesmí chybět na žádném nočním stolku. S knihou přichází do vašeho života radost, klid a nadhled.

CENA EBOOK  135,00 Kč/kus 

"Všechny ženy v Čechách jsou dámy"

  Překrásné povídky a příběhy s věčným tématem. Každý z nás si v srdci nosí vzpomínky na babičky, maminky, tetičky. Při čtení knihy se ocitnete ve svém, vysněném světě, po kterém se vám již dávno stýskalo.  Nádherné obrázky v knize způsobí, že si knihu zamilujete.

CENA EBOOK  119,00 Kč/kus 

"Kam se poděla sedmá rota milujících mužů"

 Konečně první kniha, která veselou cestou přináší zprávu o tom, jak porozumět mužům. Muži, chlapi, synové žijí ve svém, pro ženy nepochopitelném světě.  Kniha je veselým průvodcem a návodem, jak mužům porozumět, jak s nimi komunikovat, jak s nimi prožít krásný život bez karambolů a dokáže vám do vašeho domova přinést příjemnou náladu pohody.

CENA EBOOK  90,00 Kč/kus 

"Šílená hudebka a ještě šílenější učitelka"

Neuvěřitelné a přesto opravdové příběhy z prostředí současné základní školy. Myslíte si, že vaše děťátka jen tak poslušně plní úkoly ve třídách? Omyl je pravdou a realita si nic nezadá s prostředím plným hrůzostrašných historek. Kniha baví každou generaci a nesmí chybět v žádné rodině.

CENA EBOOK  120,00 Kč/kus 

"Dej si kafe na balkón a zvon se rozezní" aneb nepraktický návod na veselé přežití"

DEJ SI KAFE NA BALKON A ZVON SE ROZEZNÍ je mimořádná kniha, která vás naučí vidět důležité maličkosti okolo  nás. Veselý, poutavý příběh, který začal v italských Benátkách a pokračoval jako letní dobrodružství  v Čechách. Kniha už rozesmála a pobavila nespočetné zástupy čtenářů, nečekejte a staňte se i vy součástí tohoto příběhu.